bg / en

Мениджър екип недвижими имоти

Vivahome обявява свободна позиция за Мениджър на екип в агенция за недвижими имоти !

Ние сме модерна, бързоразвиваща се компания, предлагаща на своите клиенти компетентно и висококачествено посрещане на техните нужди ! Компанията осигурява устойчива и сигурна работна среда, конкурентно заплащане и успешни личностни и търговски обучения на своите служители.

Във връзка с разширяването на дейността ни обявяваме свободна позиция за Мениджър на екип продажби на недвижими имоти.

Изисквания на позицията:

- ОПИТ КАТО БРОКЕР МИНИМУМ 3 ГОДИНИ
- ЖЕЛАНИЕ ЗА РАЗВИТИЕ
- ВИСОКА ЕТИКА И МОРАЛ

Отговорности:

- провеждане на интервюта
- подбор на персонал
- провеждане на срещи с клиенти;
- проучване и анализиране на тенденциите на пазара на недвижими имоти;
- изготвяне на оферти за клиенти;
- консултиране и водене на преговори с клиенти и инвеститори;
- подписване на договори и сключване на сделки с недвижими имоти;
- изграждане на дългосрочни взаимоотношения с настоящите клиенти и привличане на нови;
- организиране работата на екипа си;
- oсъществяване на текущ мониторинг и извършване регулярен анализ на дейността на подчинения му екип;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Дългосрочни трудови правоотношения
- Твърда заплата
- Процент при осъществени лични сделки
- Процент от осъществените сделки от брокери в екипа

Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка. Само с одобрените по документи кандидати ще се проведе интервю.
Уведомяваме Ви, че всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД. ВИВАХОУМ ООД се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.

Свържи се