Огромен апартамент на брега на морето
498000 EUR
Vivahome предлага за продажба изключително просторен тристаен апартамент, разположен на самия бряг на морето в престижния квартал к.к. Чайка. Това е имот с мащаб, предназначен за хора, които търсят не просто жилище, а пространство, комфорт и уникална морска атмосфера.
Апартаментът е разположен на 6-ти етаж от общо 11 в поддържана сграда и впечатлява с неповторима панорамна гледка едновременно към морето и към зеленината на парка.
Общата площ на имота е 166 кв.м, от които 140 кв.м чиста жилищна площ, което осигурява усещане за простор и свобода, рядко срещано на пазара.
Разпределение:
- Просторен входен коридор
- Изключително светъл и голям хол
- Две комфортни спални
- Две бани с тоалетна
- Едната с душ кабина
- Другата с вана
- Две тераси
- Панорамна тераса с гледка към морето
- Втора тераса с гледка към гората
Изложението е Изток / Запад, което осигурява естествена светлина през целия ден и приятна прохлада през летните месеци.
Сградата разполага с централна климатична система DAIKIN, която позволява индивидуално регулиране на температурата във всяко помещение – комфорт през всички сезони.
Предимства на имота:
✔ Огромна площ и функционално разпределение
✔ Първа линия море
✔ Панорамни гледки към морето и гората
✔ Престижна и спокойна локация
✔ Качествена централна климатична система
✔ Подходящ както за целогодишно живеене, така и за ваканционен имот
Този апартамент не е за всеки.
Той е за хора, които ценят простора, природата и усещането да живееш до морето всеки ден.
За повече информация и огледи: Павлин Петков, 0879995866
Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
Vivahome® - Вашият партньор в света на недвижимите имоти !
Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Детайли
Идентификационен номер на имот: 11836
Тип: Продажба
Тип имот: Жилищни имоти, 3-стаен
Големина на имот: 167 кв.м.
Изложение на имот: Изток
Етаж: 6 от 11
Година на строителство: 2006
Тип строителство: Тухлено строителство
Брокер
Свържи се
Подобни имоти
Тристаен апартамент
159000 EUR
Vivahome предлага за продажба 3-стаен апартамент в жк. Младост.
Апартаментът е със застроена площ от 60м2.
Разпределен по следния начин - входно антре, всекидневна, кухня, спалня, санитарен възел и тераса, която е извън посочената квадратура.
Намира се на 7-ми етаж/непоследен/ в панелен блок с контролиран достъп.
Блокът е с поддържани общи части, голям паркинг, магазин за хранителни стоки, детска площадка и други.
Имотът подходящ за покупка с банков кредит !
За повече информация и огледи - 0879991120/Бойко Спасов
Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
Vivahome® - Вашият партньор в света на недвижимите имоти !
Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Магазин в центъра на Варна
149000 EUR
МАГАЗИН ЗА ПРОДАЖБА В ЦЕНТРАЛНАТА ЧАСТ НА ВАРНА | СЛЕД ОСНОВЕН РЕМОНТ | САМОСТОЯТЕЛЕН ВХОД ОТ УЛИЦА | ДВОР
Vivahome предлага за продажба многофункционален търговски имот, разположен в централната част на гр. Варна. Имотът е с директен самостоятелен вход от улица, добра видимост и удобен достъп, което го прави подходящ както за собствен бизнес, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Обектът е след основен и съвременен ремонт, като е приведен в състояние за незабавно ползване. Помещенията са светли, функционални и позволяват различни варианти за използване според нуждите на бъдещия собственик.
РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ:
- Три самостоятелни и просторни помещения;
- Санитарен възел;
- Допълнителни мивки в две от помещенията;
- Отделно складово помещение;
- Голям двор с възможност за обособяване на външна зона.
ОСНОВНИ ПРЕДИМСТВА:
- Самостоятелен вход от улица;
- Добра видимост и достъп;
- Основно ремонтиран и готов за експлоатация;
- Нов климатик;
- СОТ инсталация;
- Електрическа ролетна щора с дистанционно управление;
- Съвременни подови настилки и изчистен интериор;
Просторен двор;
Функционално разпределение, позволяващо различни варианти за предназначение.
Имотът е подходящ за търговски обект, офис, козметично или фризьорско студио, медицински или терапевтичен кабинет, представителство, учебен център, ателие, както и за други дейности, съобразени с предназначението и нормативните изисквания.
ЛОКАЦИЯ:
Имотът се намира в централната част на гр. Варна, в район с добре развита градска инфраструктура и лесен достъп до основни пътни артерии, обществен транспорт, административни и търговски обекти.
Съчетанието от централна локация, самостоятелен вход от улица, функционално вътрешно пространство и двор превръща имота в интересна възможност както за бизнес, така и за инвестиция.
За повече информация и огледи: Павлин Петков, 0879995866
Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
Vivahome® - Вашият партньор в света на недвижимите имоти !
Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
3-стаен обзаведен апартамент в жк. Кайсиева Градина
121000 EUR
Vivahome отдава под наем 3-стаен обзаведен апартамент в жк. Кайсиева Градина.
Апартаментът е със следното разпределение - антре, всекидневна, кухня, спалня, санитарен възел и тераса с достъп от 3те стаи.
Продава се обзаведен и оборудван, готов за ползване.
Намира се на 3ти етаж в поддържан блок с контролиран достъп и асансьор.
Локация - жк. Кайсива Градина. Районът разполага с големи междублокови пространства, големи паркинги, зелени зони, училища, детски градини, спирки на градски транспорт, множество заведения и търговски обекти и други.
Подходящ за покупка с инвестиционна цел за отдаване под наем или за лично ползване.
Подходящ за покупка с банков кредит.
За повече информация и огледи - 0877776403/Питър Радев
Съдействаме за отпускане на банков кредит - обадете ни се за консултация !
Vivahome® - Вашият партньор в света на недвижимите имоти !
Разгледайте и другите ни предложения на www.vivahome.bg
Изгоден парцел с къща на главния път за Златни Пясъци
80000 EUR
Vivahome® предлага за продажба ЕКСКЛУЗИВНО парцел с къща в м-ст Манастирски рид, разположен успоредно на главния път за Златни Пясъци, в посока Варна !
Парцелът е с площ от 464 м2 и се отличава с отличното си местоположение, лесния и директен достъп директно от булевард "Княз Борис I-ви" !
В имотът са разположени две законни малки постройки - къща, обзаведена и използваща се целогодишно с площ от 30 м2 и малка вила с площ от 11 м2.
- Активна партида за ток !
- Активна партида за вода !
- Изрядни документи !
Цена: 80 000 евро
За повече информация и огледи: Николай Радев – 0877779462
Vivahome® – комплексни решения в сферата на недвижимите имоти.
Съдействаме за отпускане на банков кредит при преференциални условия – свържете се с нас за безплатна консултация!
Разгледайте и другите ни оферти на www.vivahome.bg